Sport 15 - Č. Budějovice Sport 15 - Č. Budějovice
Vítejte v naší prodejně. Specializujeme se na teamové sporty, konkrétně na florbal, hokej a hokejbal. Dále pak můžete zakoupit sportovní vybavení a náčiní pro inline a fitness a další doplňky pro volnočasové sportovní aktivity.
AKCB AKCB
Advokátní kancelář NEUBAUER & PARTNER s.r.o.
Groz-Beckert Groz-Beckert
Groz Beckert Generálním sponzorem JBP se od roku 2016 stala firma Groz-Beckert Czech. Pro Vás, kteří jméno Groz-Beckert nikdy neslyšeli nebo neví, že Groz-Beckert vyrábí jehly a nástroje do šicích a pletacích strojů, mám důležitou informaci: Pokud byste si měli teď svléknout vše, co ušily nebo upletly jehly od Groz-Beckert, většina z Vás by běžela jen ve spodním prádle. A vy co máte na sobě funkční spodní prádlo, vy byste buď neopustili šatny nebo byste běželi nazí. A bez bot. Groz-Beckert totiž šije svět. Bez Groz-Beckert do cíle nedoběhnete!
Město České Budějovice Město České Budějovice
Decathlon Decathlon
Zabýváme se prodejem sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Nabízíme nejrůznější opravy, údržbu nebo úpravy na míru sportovního vybavení. Možnost vyzkoušení zboží před nákupem a zakoupení dárkových poukazů.
Šumavský pramen Šumavský pramen
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založený v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR. Dále se zabýváme prodejem nejmodernějších aquamatů (výdejníků vody), které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu.
Stavitelství Jašarov Stavitelství Jašarov
PCV Computers PCV Computers
Od začátku se společnost specializovala na konkrétní činnosti, v nichž si získala uznávanou pozici nejen lokálně, ale celorepublikově: Dovoz a distribuce hardware se zaměřením na síťové prvky Prodej a implementace informačních systém Altus VARIO a IS KARAT Poskytování kompletní správy výpočetní techniky Postupem doby se PCV Computers, s.r.o. stala autorizovaným distributorem několika světových výrobců komponent a také výhradním distributorem kabelového systému Nenshi. Dále společnost vyrábí a distribuuje vlastní počítače pod značkou MoonLight. Tyto je možné zakoupit nejen u PCV Computers, s.r.o., ale také u obchodních partnerů společnosti.
Propom Propom
Společnost Propom s.r.o. se od svého vzniku zabývá především prodejem pracovních oděvů a pracovní obuvi. Pracovní oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitních textilií.
Weyland Weyland
Weyland Holz spol. s r.o. Prodáváme stavební, truhlářské a exotické řezivo, konstrukční KVH a lepené BSH hranoly, podlahy, dveře, obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Dále nabízíme modřínové a Thermowood fasádní obklady, překližky, lamino, OSB a pracovní desky, modřínové a exotické venkovní dřevěné terasy, a řadu dalších materiálů na bázi dřeva. Členové JBP mají u nás na veškerý sortiment 10% slevu.
Kostax spol. s r. o. Kostax spol. s r. o.
14
DUB
2095 dnů do startu  


20
ČER
Otevřená registrace
Závodníci prosím registrujte se na závod - Hodinovka na dráze Č.B. v případě velkého počtu přihlášených, by prvních 70 zaregistrovaných běžců startovalo v 10:00 h a ostatní v 11:30 h

14
DUB
Sponzoři


Sport 15 - Č. Budějovice

AKCB

Groz-Beckert

Město České Budějovice

Decathlon

Šumavský pramen

Stavitelství Jašarov

PCV Computers

Propom

Weyland

Kostax spol. s r. o.Hosting a design: Kostax s r.o.